Auto

Hľadáte nerezové zábradlie, ktoré si dlho uchová svoju krásu?

Zábradlia dnes podobne ako aj v histórii zažívajú svoju renesanciu a ich realizáciou získavajú aj staršie objekty nový vzhľad a modernú estetiku.

Popri hliníkových a oceľových zábradliach sa využíva hlavne kvalitný, odolný a teplotne stály nerez, ktorý má vynikajúce fyzikálne vlastnosti a výnimočný dizajn aj v spojení s iným kovom, drevom alebo sklom.

Špeciálnu ponuku kvalitných sklenených zábradlí Vám predstavuje zabradlie na schody, ktoré je funkčné, elegantné a predstavuje nadčasové riešenie aj vo Vašom interiéri.

artistic-conception-689793_640

Široké možnosti výberu skla, variabilita realizácií a ukotvenia sklenených výplní je súčasťou ponuky, podobne ako aj pomoc pri architektonickom návrhu zábradlia, jeho finálnej realizácii a servisu po zhotovení. Každý objekt, interiér alebo exteriér má svoje zákutia, ktoré si vyžadujú prístup expertov a ich skúsenosti, ušetria Vám čas, energiu a nemálo peňazí.

Kompletný profesionálny servis využíva na realizáciu skleneného zábradlia výhradne certifikované bezpečnostné sklo v matnej, čírej forme alebo s pieskovanými motívmi, prípadne originálnymi vzormi z grafoskla.

Kdekoľvek sa sklo nachádza vždy vytvára pocit luxusu, spojenie s nerezom ho umocňuje a správny výber ukotvenia mu dáva nezvyčajný charakter. Na výber je možné zapustenie skla do profilu a Vy získate pocit, že sklo vychádza priamo z podlahy, čo vytvorí nadčasový vzhľad skleneného zábradlia najmä na vyvýšených plochách. Takisto obľúbenou formou je aj samonosné sklenené zábradlie bodovo uchytené pomocou špeciálnych terčov, ktoré je rovnako bezpečné ako predchádzajúce riešenie. Jeho osadenie je buď samostatne alebo je doplnené o vhodné a estetické madlo, ktoré je súčasťou jeho výsledného architektonického dizajnu.

apartment-2138949_640

Sklenené zábradlia z ponuky sú výsledkom využitia moderných výrobných technológii, prepracovaného systému konštrukcie, kvalitného vypracovania návrhu, profesionálneho osadenia a ukotvenia a korektného prístupu k potrebám zákazníka.

Aktuálne sú trendom v realizácii zábradlí, dodávajú jas, svetlo a vhodne zväčšujú priestor, pôsobia moderne a vzdušne a upútajú aj na staršom objekte, ktorému uberú mnoho rokov.