Nezaradené

Ak ťa nechal, prosím, vzchop sa, drahá!

Áno, presne TY! Ty, ktorá zaspávaš so slzami v očiach a pri každej jednej pesničke, ktorá práve hrá, si predstavuješ, aké by to bolo, keby…keby čo? Keby prišiel za tebou, objal ťa a povedal, že ťa chce naspäť? Zlatko, zobuď sa! Pokiaľ váš vzťah nestroskotal na spoločnej chybe, ktorej by ste mali čeliť obaja, ale na tom, že si ho už proste prestala baviť, nezaslúži si ani jeden tvoj pohľad. To nebola tá osudová, pravá láska. Stala si sa len zábavkou mladého chlapca, ktorý ti možno ani nechcel ublížiť, ale neplánoval s tebou ani stráviť celý život.

oceán

A preto stačilo. Stačilo vyplakávania, opíjania sa zo zúfalstva, nonstop sledovania jeho profilu a hľadania stôp po novej žene, ktorá je práve v jeho živote. Nech len je, bude to ďalšia, ktorá si pôjde o mesiac vyplakať oči. Dala si mu svoj čas, svoje bozky, možno aj niečo viac. A on ti zo dňa na deň povie, že ho to mrzí, ale asi to medzi vami nefunguje. Ty si v hlave prehrávaš každý moment, aby si zistila, čo konkrétne nefunguje. A ja ti poviem, čo to bolo.

okno

On nebol pripravený na vážny vzťah, ktorý si mu ty chcela dať. Nevedel, čo má robiť. Zľakol sa, bál sa, hoci jeho ego mu to nedovolí si priznať. Možno to nie je úplne zlý chlapec a o pár rokov si dokáže nájsť ženu svojho života a založí si rodinu. ALE, ty si nebola tou ženou. Neznamená to však, že sa ti končí život. Musíš ísť ďalej…

balkon

Presne preto musíš vstať, pozrieť sa na seba do zrkadla, usmiať sa a hodiť to za hlavu. Je jasné, že to nepôjde zo dňa na deň, ale jeden deň sa zobudíš a zrazu bude dávať všetko zmysel. Len vytrvaj. Vyžaluj sa kamarátke, alebo mamke, ktorá si tým tiež určite prešla a sama ti povie, že na všetko treba čas. Nezatváraj sa doma, teš sa z každého dňa! Avšak ani neklesni, nezačni sa vláčiť s chlapcami na jednu noc, len aby si mu ukázala, ako ti je dobre. V skutočnosti sa len ničíš. Uvedom si, že už teraz sa pripravuješ na svoj budúci pravý vzťah plný lásky, ktorá ti bude opätovaná.

Drahá, buď šťastná!