Auto

Hľadáte tiché, bezpečné a spoľahlivé sklenené posuvné dvere?

Vzdušnosť, ľahkosť, dostatok svetla, elegancia a nadčasovosť sú v modernej architektúre prioritou a interiérové doplnky v tomto štýle sa stávajú modernými hitmi. Presne v tomto duchu je aj ponuka sklenené posuvné dvere Lmmont , ktorá Vám predstavuje exkluzívne, elegantné a funkčné riešenia sklenených posuvných dverí, ktoré nájdu široké uplatnenie v domácnosti, v kúpeľni, v kancelárii, v administratívnom alebo obchodnom objekte.

bedroom-670249_640-1

Špeciálne bezpečnostné sklo použité na ich výrobu je spoľahlivé, nerozbitné, ponúkané v mnohých dizajnoch a úpravách presne podľa Vašich predstáv a podľa požiadaviek daného objektu. Je osadené do patentovaného posuvného systému tak, aby dvere mali tichý dojazd, ľahko sa s nimi manipulovalo, aby tesne doliehali a pri pravidelnom používaní plnili posuvné dvere svoju úlohu počas dlhej doby.

Sklenené posuvné dvere sú dnes súčasťou mnohých interiérov, vytvárajú v nich elegantný doplnok, poskytujú intimitu prostredia, umožňujú optimálne využiť priestor, prípadne rozdeliť väčšiu miestnosť na menšie celky s dokonalým presvetlením a úžasným dizajnom.

Sklo je priam vhodnou náhradou predchádzajúcich plastových posuvných dverí, v modernom prevedení a v použitej nadčasovej povrchovej úprave dodá aj staršiemu objektu moderný vzhľad.

Použité stavebné puzdra na inštaláciu sklenených posuvných dverí nepôsobia robustne, dvere do nich vkusne zapadnú a celok pôsobí čistým a luxusným dojmom. Posuvný systém umiestnený v stavebnom puzdre obsahuje špeciálne vložky, ktoré tlmia náraz dverí a zabezpečujú ich tichý a jednoduchý dojazd. Otváranie a zatváranie dverí je priam hračkou v spomenutých systémoch a zvládnu to aj malé deti v domácnosti.

apartment-185777_640

Súčasťou ponuky sú aj doplnky, vkusné madlá, ktoré si zladíte s povrchovou úpravou a rozmerom dverí pre jednoduchšiu manipuláciu.

Pri inštalácii sklenených posuvných dverí Vám odporúčame inšpiráciu na webovej stránke, podobne aj možnosť vypracovania nezávislej cenovej ponuky.

Vyskúšajte nové možnosti riešenia posuvných dverí, Váš priestor získa moderný rozmer.