Tovar

Vyskúšajte tantru v hlavnom meste!

Ak ste aj vy poslednú dobu obklopený len samotou a stresom, určite ste sa zamysleli nad možnosťou najvhodnejšieho relaxu. Dnes existujú mnohé wellnessy, masáže, či kúpele, kde sa človek cíti ako znovuzrodený. No čo tak vyskúšať aj niečo s jemným odtienkom erotiky? Ak ste aj vy nadšencom erotických masáží, určite sa vám bude páčiť ponuka tej tantrickej, ktorá je zameraná na masáž celého tela, vrátane vašich najcitlivejších miest, teda pohlavných orgánov. Mnohí sa domnievajú, že tantra je určená iba pre nezadaných mužov, no nie je to tak. Veľmi často ju skúšajú aj ženy, a tiež aj páry, ktoré chcú skúsiť niečo nové a tým si spestriť aj svoj intímny život. Zaujalo to aj vás?

la-practica-de-tantra-yoga___OkFaTvKvK_720x0__1

V Tantra massage Bratislava ponúkajú skúsené tantrické masérky profesionálne masáže. Spravidla sa začínajú krátkym Namasté rituálom, ktorého úlohou je naladiť vás na pokoj, mier a lásku. Potom vám začne masérka masírovať celé telo, začne od hlavy, krku až po končatiny. Keď je celé telo uvoľnené, prechádza sa na najdôležitejšiu časť celej tantry, tú, ktorá ju odlišuje od tých klasických. Je ňou práve stimulácia a masáž vašich pohlavných orgánov. U väčšiny zákazníkov sa ukončí tantrická masáž dokonalým orgazmom prechádzajúcim celým vašim vzrušeným telom.

2653805-d5ddfd

Po tomto krásnom zážitku máte čas na relax, kedy sa zvykne s masérkou rozprávať o tom, čo ste zažili a o vašich pocitoch z celej masáže. Tantra je naozaj vec, ktorú by mal skúsiť každý jeden z nás, nakoľko má prospešné účinky pre telo, sexuálne zdravie a aj myseľ. Už dávno nie je tento typ masáže tabu, o ktorom by ste sa mali hanbiť pred vašimi známymi rozprávať, práve naopak.

Nechajte sa rozmaznávať v príjemnom prostredí tantrického salónu popri krásnej skúsenej masérke a nehanbite sa uvoľniť svoju sexuálnu energiu ako nikdy predtým! Rozhodne tento zážitok nebudete ľutovať.