Nezaradené

Pohodlnosť nohavíc si ženy nevedia vynachváliť

Každodenné behanie za povinnosťami a štýl práce mnohých žien si vyžaduje, aby sme sa pri tom cítili pohodlne a tomu podriaďujeme aj výber svojho oblečenia. Sú však chvíle, kedy sa rady obliekame do šiat, v ktorých sa cítime oveľa ženskejšie ako v nohaviciach, no väčšinou ide o slávnostnejšie príležitosti alebo pracovne menej náročnejšie dni.

sexy modelka

Nohavice boli ešte pred pár desiatkami rokov väčšinou v šatníkoch mužov, no prenikli aj do ženského oblečenia a v súčasnosti ich má vo svojom šatníku každá žena. Módne trendy sa týkajú aj nohavíc, rokmi sa menili a prispôsobovali dobe a dnes je ich na trhu neskutočné množstvo. Vyrábajú sa nohavice Gameon z rozličných materiálov, v letnom období je to hlavne opäť moderný ľan, ľahké úplety či bavlna. V chladnejšom počasí počas začínajúcej jari a prichádzajúcej jesene a tiež v zime si na seba obliekame nohavice z hrubších materiálov ako je tesil, vlna a veľmi obľúbené sú džínsy.

Módni návrhári sa venujú zlepšovaniu a zdokonaľovaniu strihov a snažia sa priniesť do nohavicovej módy aj nové prvky, ktoré ich obohatia a urobia z nich originálne kúsky. Také sú aj nohavice z návrhárskej dielne výrobcu značky RUE PARIS. Francúzska móda sa prostredníctvom tejto značky dostala bližšie k zákazníkom v Poľsku. Tam začala pôsobiť v roku 2014 s cieľom umožniť aj poľskému zákazníkovi umožniť nakúpiť si obľúbené a módne odevy parížskej módy a zoznámiť sa s trendmi každej nadchádzajúcej sezóny, zároveň však poukazuje na to, že klasika nikdy nezostarne a vždy bude prítomná a žiadaná.

muž s notebookom

Módne nohavice značky Rue Paris sa vyznačujú originálnymi textúrami, prepracovanými strihmi a peknými vzormi, jednoducho všetkým, čo sa predvádza na európskych mólach, no zostávajú v „stay classy“ štýle. Nohavice sa vyrábajú z bavlny v kombinácii s elastanom, aby bola zachovaná pohodlnosť strihu a zároveň aj na dotyk príjemný pocit. Z ponuky si vyberie každá žena s každým typom postavy, dobre padnúce strihy zachovajú tvar nohavíc a zároveň skryjú to, čo treba zamaskovať.