Auto

Chudnite a buďte zdraví

Chcela som schudnúť, prečistiť organizmus, mať lepšiu náladu a byť zdravá. Preto som sa obzerala po spôsobe stravovania, ktorý by sa o tieto veci postaral. Všetky muchy jednou ranou, som zabila vďaka ketodiet , inak povedané, vďaka bielkovinovej diéte. Ak máte podobné túžby a želania máte i vy, ketónovú diétu vrelo odporúčam aj vám. Usmiata žena s červenými perami medzi bielymi kvetmi.jpg

Ako to vyzerá
Ketodiet spočíva v tom, že si pripravujete špeciálne pokrmy v prášku. To sa na prvý pohľad môže zdať trochu zvláštne a nie najchutnejšie, ale nie je tomu tak. Tieto jedlá obsahujú plno bielkovín, vitamínov aj minerálov, takže vám naozaj nebude nič chýbať.
Musíte vydržať tri fázy. Prvý je najťažšia, pri tretej je to už úplná pohodička. Po skončení troch fáz, vás čaká akási pomyslená štvrtá fáza, ktorú držať nemusíte, no nie je to naozaj na škodu.

Ako dlho diétu držať
Konkrétny čas závisí hlavne od toho, čo od diéty očakávate. Nieto chce schudnúť, niekto chce detoxikovať a tak ďalej. Pokiaľ však chcete, aby mal tento spôsob stravovania vplyv na všetky oblasti, ktoré som spomenula na začiatku tohto článku, nemali by ste bielkovinovú diétu, vnímať ako diétu, ale skôr ako trvalý spôsob stravovania. To znamená, že po prekonaní troch počiatočných fáz, nesmiete ihneď utekať do cukrárne alebo do fast foodu. Zostavte si jedálniček, ktorý bude aj naďalej bohatý na proteíny a chudobnejší na tuky. Sacharidov sa snažte konzumovať čo najmenej.Žena na chrbte muža sa usmieva.jpg

Dobrá nálada a ideálna postava
Ta a teraz k tomu, čo všetko dokáže ketónová diéta s vašim telom i hlavou. V prvom rade ide o spôsob na chudnutie. Takže vďaka diéte, môžete určite schudnúť. V druhom rade ide o spôsob, ako svojmu telu dopriať detox. Takže ak sa cítite „zašpinení“, môžete ju vyskúšať taktiež. Mne bielkovinová diéta pomohla aj po psychickej stránke. Už dlhšiu dobu pred jej začatím, som bola unavená, vynervovaná a nesústredená. Po nejakých dvoch týždňoch, sa veci začali pomaličky meniť k lepšiemu.