Nezaradené

Dlhodobé verzus krátkodobé riešenie erektilnej poruchy

Zlepšenie erekcie môže byť krátkodobé, no i dlhodobé. Ak sa do takejto situácie dostanete, teda že začnete trpieť poruchami erekcie, nehádžte flintu do žita, pretože dlhodobé zlepšenie nie je nereálne.
Tabletky na tanieri, ktoré sú krájané nožíkom.jpg

Prečo vaše telo nefunguj, ako má

Začnem tým, prečo k poruche erekcie vôbec dochádza. Takto, dôvodov môže byť viac. Najčastejšie však ide o to, že sa váš pohlavný orgán nedokáže dostatočne prekrviť. Aj tento problém, spôsobuje viacero faktorov, to však nebudem rozoberať, pretože by sme tu boli do rána – obrazne povedané.
Len v krátkosti, vaše ťažkosti môžu byť spôsobené aj vašou hlavou, teda psychikou alebo iným ochorením, ktorým trpíte. Za seba vám môžem povedať, že je veľmi ťažké zistiť, z čoho presne pramenia, tie vaše, problémy. Myslím to tak, že bez odborných vyšetrení alebo aspoň bez porady s lekárom, na to naozaj neprídete. Môžete si niečo myslieť, môžete mať nejaké indície, no stopercentnú istotu mať nebudete nikdy.

Ako je to s užívaním tabletiek

S užívaním tabletiek je to veľmi jednoduché, no komplikované zároveň. Prvým faktom, ktorý platí v prípade každého z vás je to, že tabletky nepomôžu pri dlhodobom riešení problém priamo, ale nepriamo áno. Mám tým na mysli to, že vďaka účinkom tabletiek, môžete mať pravidelný a normálny pohlavný styk, čo je zároveň základom k dlhodobému zlepšeniu erekcie.
Nahá žena s čiernymi vlasmi sa drží za chrbát.jpg

Sexom k zdravej erekcii

Budem pokračovať v tom, čo som naznačil už v predošlom odstavci. Na internete (poradí vám to aj lekár), sa dočítate, že by ste mali začať športovať, mali by ste jesť zdravo a tak ďalej. V mojom prípade však zmena životného štýlu veľmi nepomohla. Pravidelný sex bol jediným, čo k zlepšeniu erekcie viedlo reálne. Musíte sa na to pozrieť jednoducho tak, že aj penis je sval. Každý sval sa dá vytrénovať, takže pravidelným tréningom, dôjde k reálnemu a dlhodobému zlepšeniu vašej potencie.