Auto

Čipkované šaty, ktoré Vás rafinovane zahalia

Krajka pôsobí mimoriadne žensky a na šatách je vždy vítaným prvkom bez ohľadu na ich strih, dĺžku alebo materiál.

Šaty s krajkou sa vždy zídu, ak sa chystáte na spoločenskú udalosť alebo na významnejšie stretnutie alebo posedenie, nemali by chýbať ani vo Vašom šatníku.

Nápadov nikdy nie je dosť a inšpirácia v podobe šaty s čipkou Vás nadchne a určite si vyberiete vkusný model, ktorý Vás vystihuje a v ktorom sa budete cítiť pôvabne a žensky.

girl-1372505_640

Ponúkané modely majú rôzne strihy, ktoré dávajú šatám nebývalý švih a určujú tak príležitosť, na ktorú sú vhodné.

Aj do práce si môžete vybrať nezvyčajné úpletové šaty kombinované s kontrastnou krajkou, ktorá im dáva pocit elegancie. Dajú sa kombinovať aj s doplnkami, ale pri krajkových šatách obzvlášť platí pravidlo, že menej je viac.

Konzervatívny strih naznačujúci postavu v dĺžke tesne nad kolená je prototypom malých spoločenských šiat, ktoré ženy milujú. Vyberať si môžete zo širokej kolekcie bez rukávov, s krátkymi alebo dlhými rukávmi vo vkusnej tmavej alebo béžovej farbe, ktoré takisto doplníte kvalitným sakom a jemným šperkom.

Priam dievčensky pôsobia ponúkané krajkované šaty so zvonovou sukňou a priliehavým živôtikom v tvare krajky v čiernej, bielej alebo červenej farbe. Tieto modely sú skvostom sami osebe a skutočne nepotrebujú zbytočné doplnky s výnimkou kvalitných lodičiek. Zvýraznia krivky postavy, zakryjú širšie boky a uberú mnoho rokov.

Obtiahnuté krajkované šaty sú stelesnením vkusnej ženskej rafinovanosti, miluje ich takmer každá žena a obdivuje nejeden muž. Krajka priťahuje pohľady mužov, ženské strihy ešte viac a aj o to ide – vkusne upútať a cítiť sa krásna.

model-5660056_640

Krajkované šaty z ponuky sú vhodné aj na nezáväznú letnú párty, široké, ľahké, vzdušné, s ramienkami navodzujú pocit slobody a voľnosti a popritom vždy pôsobia elegantne aj v mini dĺžkach.

Tylové doplnky v dekolte alebo na rukávoch sú použité v elegantných spoločenských krajkových róbach a sú priam rozprávkovo jemné a zvodné.

Nájdite inšpiráciu, vyberte si a buďte aj Vy femme fatale.