Auto

Prečo by sme si nezjednodušili život, keď sa to dá

Vybavenie domácnosti technickými zariadeniami je dnes na vysokej úrovni, vlastníme inteligentné televízory, prehrávače, LED osvetlenie, klimatizáciu a podobne a ku každému z nich potrebujeme jeden diaľkový ovládač. Po nejakom čase však zisťujeme, že ich máme doma niekoľko.

led pás, pohár

Najmodernejšie osvetlenie súčasnosti sú LED svetelné zdroje a z nich asi najobľúbenejšími sa stali pásiky. Keďže ich je viacero druhov, môžete mať v interiéri zároveň RGB LED pásik, Dual White alebo jednoduché jednofarebné pásiky, no každý musí mať svoj ovládač. To môže byť dosť nepraktické, ale existuje riešenie: jeden diaľkový ovládač LED osvetlenia s názvom SMART RF20 8 okruhov-2,4GHz. Ovládať sa ním dajú všetky typy LED pásikov a ponúka aj nové funkcie, napríklad komunikuje s prijímačom SMART RF20, na ktorý je možné napojiť všetky typy LED pásov, teplé, studené a neutrálne biele odtiene, ale aj farebné: modré, červené, atď., RGB-W LED, RGB LED, DUAL WHITE LED aj EGB+DUAL WHITE LED pásiky.

Toto diaľkové ovládanie zjednodušuje ovládanie každého z jednotlivých druhov pásov bez rozdielu farby či typu. Umožňuje ovládať až 8 zón naraz, ale aj každú jednotlivo. Vybavené sú automatickou synchronizáciou, to znamená, že dialkove led ovladanie smart Ledprodukt prijímače sa automaticky zosynchronizujú a typovo rovnaké pásy budú mať rovnaké farby a rovnakú rýchlosť prechodu. Druhou výhodou je možnosť umiestnenia prijímača aj za prekážku, pričom ovládač nemusí na prijímač mieriť priamo a LED pásiky sa dajú ovládať aj tak až do vzdialenosti 30 metrov.

LED2

Diaľkový ovládač treba pred jeho prvým použitím spárovať s prijímačom alebo viacerými prijímačmi na okruh, ktorý potrebujete. Naopak, prijímač je kompatibilný okrem diaľkového ovládača aj s WIFI ovládačmi LDPT WIFI a LDPT WIFI – IBOX. Tieto zariadenia umožňujú ovládanie LED osvetlenia okrem ovládača aj tabletom či mobilom, ale nie súčasne.