Nezaradené

CITROEN Jumpy SpaceTourer

Automobilka Citroen je známa na celom svete svojimi vozidlami, má dlhú tradíciu a aj zákazníci na Slovensku jej produkty dobre poznajú. Na trhu je jeden typ od tohto poducenta automobilov a konkrétne je to Jumpy SpaceTourer. Ak by sme ho mali charakterizovať, tak o ňom môžeme hovoriť ako o vozidle s veľkou variabilnosťou, ktorú dokážu oceniť hlavne rodiny s deťmi, vhodný je aj pre drobných podnikateľov či taxikárov, ale určite sa mu potešia aj viacčlenné skupiny priateľov, ktorí sa naňho môžu spoľahnúť pri cestovaní a spoznávaní sveta. Auto je prispôsobené na možnosť rôznych úprav podľa potreby, taktiež jeho výbava, jazdné vlastnosti a konštrukčný systém sú nanajvýš zaujímavé.

citroen

V ponuke sú tri veľkosti
Pri pohľade na tento typ Citroena nás upúta výzor jeho čelnej masky, má široký a elegantný predný nárazník, v ktorom sú zabudované čierne nasávacie otvory. Veľmi dôvtipne sú umiestnené vertikálne LED diódy denných svietidiel v oblúku blatníka a sú efektne začlenené do nárazníka v polohe nad hmlovým osvetlením. Vozidlo je možné obstarať si v troch dĺžkach od najmenšieho, takzvaného XS, ktoré meria 4600 mm, dĺžka M zahŕňa autá s 4950 mma nakoniec najdhšia verzia XL meria 5300 mm. Tento model je vysoký 1900 mmčo mu umožňuje aj vjazd do podzemných garáží. Na jednu jazdu dokáže previezť až 9 cestujúcich a v prípade, že ste nútení prevážať náklad väčších rozmerov, variabilita vozidla umožňuje sedadlá sklopiť, poprípade ich úplne vybrať.

dodávka

Môžete mať aj kanceláriu na kolesách
Pre zaneprázdnených podnikateľov je na trhu prevedenie v luxusnej výbave typ SpaceTourer Business Lounge, ktorý si zaslúži aj pomenovanie mobilná kancelária. Pohodlným sedením na kožených sedadlách a skrytí za tmavými sklami môžete viesť aj dôležité rokovania a pracovné stretnutia. Otváranie bočných dverí je v posuvnom smere a nepotrebujete k tomu kľúč, stačí, ak podložíte nohu pod okraj zadného nárazníka. Výbava takisto nie je na zahodenie. Obsahuje pár technologických vychytávok ako je tempomat či systém automatického brzdenia pri kolíziách. Patrí sem aj sedempalcový displej s 3D navigáciou, ovládanou dotykom alebo hlasom alebo zadná kamera so 180 stupňovým uhlom zoomu. Skvelým pomocníkom je sledovanie mŕtveho bodu a varovanie pri opustení jazdného pruhu.
Vozidlo je poháňané naftovým motorom so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, ktorého spotreba je len 6,3 l/100 km. Výhodou oproti iným autám je interval servisných prehliadok, ktorý je stanovený na 2 roky alebo 40 000 kilometrov.