Nezaradené

Clip in hair


Čo to je?Predĺženie vlasov pomocov clip in je rýchle a zvládne to každá žena sama doma. Sú to ľudské vlasy tressované do pásov, ktoré sa na vlasy pripájajú pomocou jednoduchých sponiek. Ľudské vlasy sa správajú rovnako ako tie Vaše, teda ich môžete žehliť, kulmovať či farbiť. V ponuke je vždy široká škála farieb a dĺžok.
Na čo sú určené? Na akúkoľvek udalosť či bežné každodenné nosenie. Narozdiel od trvalého predĺženia clip in vlasy neničia Vaše vlastné. Stoja oveľa menej, netreba ich prepájať a môžete si ich sama pripojiť aj odpojiť prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

vlasy

Kde ich zohnať?Na internete je obrovské množstvo stránok kde sa dajú zohnať. Existujú samozrejme aj kamenné obchody a kaderníctva kde ich predávajú. Kúpiť sa dajú pravé ľudské vlasy v cene od 35€ do 300€. Zohnať sa dajú aj vlasy vyrobené z kvalitného kanekalonu v cenách od 15€ do 35€. Syntetické vlasy sa dajú zohnať v každej bižutérii.
 
Starostlivosť:
Farbenie-Umývať pravé ľudské clipy môžete klasickým vlasovým šampónom. Nie je ale vhodné umývať ich šampónom na zväčšenie objemu. Po umytí je treba použiť kondicionér a vlasy postupne od spodu jemne prečesávať. Pre zjemnenie kvality môžeme použiť aj masku. Vlasy treba nechať voľne vysušiť v izbovej teplote na uteráku.
Zábal-Keďže vlasy nemajú prirodzenú obnovu ani regeneráciu časom sa môže stať, že končeky začnú byť suché. Nie je nutné vlasy hneď strihať. Najlepší zábal je z olivového oleja. Stačí, ak vlasy polejeme trochou oleja a prečešeme. Necháme chvílu odstáť a poriadne umyjeme bežným šampónom. Pridáme kondicionér a necháme voľne vyschnúť. Vlasy sú jemnejšie, zregenerované a úžasne lesklé.

bruneta
 
Niektoré internetové ale aj kamenné obchody ponúkajú clip in vlasy pod značkou pravých, ale môže sa stať, že sú zmiešané. Takéto príčesky začnú časom byť ako z chemlónu, začnú sa lámať a postupne vypadávať. Treba preto dávať pozor na dodávateľa a prečítať si recenzie. Nie je tiež dobré hľadať najlacnejšiu variantu. Práve najlacnejšie clipy bývajú miešané. Na kráse sa predsa nešetrí. Zároveň, treba myslieť na to, že pre clip in Remy je to jednorázová investícia. Životnosť takýchto vlasov je pri správnej starostlivosti okolo 6 mesiacov.