Tovar

Dvere budúcnosti

Medzi materiály, ktoré sú čoraz viac populárnejšie na zariadenie domácnosti patria sklo a kov. Práve neutrálne farby ako biela, šedá a čierna sú čoraz viac používané a dokážu vykúzliť nádherný luxusný dojem. Najmä sklo je čoraz viac obľúbenejšie. Využitie skla domácnosti má veľkú škálu. Jedným z využití sú aj dvere. Sklenené dvere v našich domácnostiach často nevidíme. Stále pretrváva názor, že typické drevené dvere sú praktické a bezpečné. No také sú aj sklenené dvere. A navyše aj moderné. Veľkou výhodou sklenených dverí je, že dokonale presvetlia miestnosť. Svetlo nimi dokáže jednoducho prúdiť a zabezpečia interiér plný slnka.

sklenené dvere

Ďalšou výhodou je tiež optické zväčšenie priestoru. Vďaka nenápadnému dizajnu, ktorý pri ultračírom skle takmer ani nie je vidieť, zabezpečí prepojenie viacerých miestnosti. Sklenené dvere sú často zvolené do miestnosti, ktoré chcete mať opticky prepojené no potrebujete v nich súkromie. Alebo len ako dizajnový prvok, ktorý je súčasťou domácnosti. Najčastejšie využitie sklenených dverí je na predsieň či pracovňu. O bezpečnosť pri sklenených dverách sa tiež nemusíte báť. Na výrobu sklenených dverí je používané kalené bezpečnostné sklo, ktoré spĺňa všetky bezpečnostné normy. Nemusíte sa báť rozbitia aj priprav prudšom zatvorení. Dvere sú väčšinou hrubé 8 mm.

sklenené dvere

Ak túžite po vzorovaných dverách a číre sklo nie je pre vás to pravé. Môžete si dať vyhotoviť individuálne vzory alebo motívy pomocou priamej potlače na sklo. Cena sklenených dverí Lmmont.sk je individuálna. Všetko záleží od požiadaviek zákazníka. Hlavným kritériom je rozmer sklenených dverí. Rozdiely v cene sa môžu vyskytnúť tiež pri zvolenom kovaní a zvolenom type otvárania. Sklenené dvere môžu byť klasické otváracie, ale tiež posuvné. Sklenené dvere sú v dnešnej modernej sfére trefou do čierneho. Sú veľmi elegantné a štýlové a dokážu každú domácnosť premeniť na moderný interiér s nádychom luxusu a dizajnu.