Tovar

Tantra ako terapia

Ak nám posledné dva roky pandémie niečo ukázali, tak to, že ako vypĺňame náš voľný čas sa naozaj do veľkej miery odráža aj na našom duševnom zdraví. Nie je predsa vôbec ľahké prepadnúť nude keď sa pracovný home-office zlieva s nepracovným surfovaním na internete a pozeraním Netflixu. Všetko sme vedeli robiť z pohodlia gauča a aj keď to znelo zo začiatku ako splnený sen, pre mnohých sa to po čase stalo nočnou morou. Psychický nepokoj a pocit, že už neobsedíme na mieste ani sekundu sa chopil mnohých z nás a riešením sú často nové koníčky, záľuby, aktivity. Jednoducho čokoľvek, čo by odviedlo našu myseľ od myšlienok zacyklených z dlhšieho nedostatku stimulácie z prostredia. Tí šťastlivejší to však posunuli o level ďalej a z tejto nepríjemnej situácie ich zachránila tantrická masáž.

tantra masáž

Tantrická masáž je pre mnohých pandorinou skrinkou, o ktorej síce vedia, chodia okolo nej, no len málokto sa odváži do nej nazrieť. Nie je v nej predsa nič strašné, práve naopak. Tantrická masáž sa od tej klasickej líši tým, že táto masáž má viac erotický charakter a zahrnuté je v nej celé telo, vrátane intímnych partií. Praktikuje sa teda len v špecializovaných salónoch, kde sa o uvoľnenie a uspokojenie klientov starajú skúsené tantra masérky. Treba však podotknúť, že tieto masérky neposkytujú žiadne sexuálne služby.

tantra masérka

Masáž prebieha vo veľmi pokojnej atmosfére, ktorú dopĺňajú sviečky, príjemné vône a hudba. Pri registrácii si zvolíte, ktoré z dievčat chcete, aby sa vám venovalo a vyberiete si tiež program, takže po príchode do salóna už budete zhruba vedieť, čo vás čaká. Príprava začína až na mieste, kde vás prvá čaká sprcha, po ktorej nasleduje namaste rituál, počas ktorého vyjadríte úctu vášmu telu a upokojíte sa, aby ste boli pripravený na samotný zážitok z masáže. Od programu, ktorý ste si vybrali sa bude odvíjať všetko, čo sa bude diať po tomto všeobecnom úvode v salóne. Výber programov je naozaj široký a nájdete si tam niečo pre seba, či ste začiatočníci, alebo už nejaké skúsenosti s tantrou máte.