Nezaradené

Najlepšia obrana proti falošným správam na sociálnych sieťach

Najväčšou iróniou je, že Trump bol otvorený proti falošným novinám, aj keď je pravdepodobne jedným z najväčších jediných zdrojov. Teraz sa mi nedopusťte zle, som rád, že je prezidentom, pretože pokiaľ nebude tento falošný problém s novinkami opravený, USA by mohli byť na ceste k úplnej eliminácii demokracie a nakoniec k ruskému alebo čínskemu štátu.
Veľmi často, keď hovorí prezident, mnohí z nás v oblasti technológií pripomínajú, že potrebujeme univerzálny nezaujatý nástroj, ktorý nám pomôže identifikovať a ignorovať nepravdivé informácie skôr, než sa na neho chystáme zlé rozhodnutie.
IBM práve predstavil Project Debater a práve vyhral proti najvyššiemu ľudskému debatórovi s využitím aktuálnych faktov.
Vysvetlím a potom zavrhnem svoj produkt týždňa: Plantronics Voyager 6200 UC, ktorý som našiel, je najlepší slúchadlový set pre cestovanie.

novinky

Problém s falošnými správami
Problém s falošnými správami je, že sa časom zhoršuje. Vždy sme mali problémy s politikmi a umelcami, ktorí sa nás snažia presvedčiť, že je hore a chceme, aby sme robili veci, ktoré sme boli informovaní, nikdy by sme to neurobili.
Teraz dostávam to, čo vyzerá ako aspoň jeden denný telefonát od niekoho, kto predstiera, že je z IRS, americkej štátnej pokladnice (práve som dostal jednu z tých pred pár minútami), FBI alebo iná vládna agentúra, ktorá mi povedala, že budem väzení ak neposielam peniaze. Našťastie je obrovským náznakom, že tieto agentúry vás neozývajú v telefóne a požiadajú o peniaze. Všimol som si však, že podvodníci prestali používať nízku kvalitu práce na mori a začali používať čoraz lepšie robotické hlasové systémy, ktoré by boli oveľa presvedčivejšie. (Stále im neposielam žiadne peniaze.)

noviny

Vidím, ako technológia postupuje, a nebude trvať dlho, kým títo zločinci nebudú používať umelú inteligenciu spojenú s informáciami, ktoré si kúpili zo sociálnej siete, aby sme od nás lepšie prevzali naše ťažko získané peniaze alebo zmenili našu vládu.

Máme systémy, ktoré dokážu vytvoriť hlasy a spôsoby, ktoré môžu do veľkej miery napodobňovať niekoho s presvedčivou presnosťou a nebude to dlho, kým niektorí zločinec neuvedie, ako ich použiť proti nám.
Potrebujeme rovnako schopnú technológiu, ktorá dokáže zistiť, čo sa deje a varuje nás, že to, čo počujeme, je falošné a že by sme sa mali dostať do pekla z telefónu..