Tovar

Nárazuvzdorné bublinkové obálky.

Preprava rôznych predmetov alebo tovarov je v súčasnosti asi najpočetnejšia v celej histórii ľudstva. Tento fakt určite súvisí s rastúcou spotrebou v rozvinutých krajinách a so vznikom nových eshopov, ktoré svoje produkty doručujú svojim klientom prostredníctvom kuriérskych spoločností. A dnes nie je nič výnimočné, že si pravidelne objednávame tovary z Ázie, ktoré tak na ceste k nám prekonajú ohromné vzdialenosti. A pri týchto prepravách dochádza k rôznej nešetrnej manipulácii s týmito zásielkami, preto sa kladie dôraz na ich prepravu v bezpečných prepravných obaloch.

kuriér

Tovary menších rozmerov, ktoré sú krehkej povahy, alebo by sa mohli nárazmi poškodiť, dnes prepravujeme pomocou bublinkových obálok https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk. Papierová obálka podlepená z vnútornej strany bublinkovou fóliou je vynikajúcim pomocníkom pri zasielaní produktov mnohých eshopov. Táto obálka v mnohých prípadoch nahradila objemné kartónové krabice, ktoré sa museli prácne dokladať ochrannou výplňou, ktorá chránila odosielaný tovar. No rozposielanie týchto krabíc bolo cenovo náročné, takže bublinkové obálky dokážu hromadným odosielateľom ušetriť peňažné prostriedky. A oveľa jednoduchší je aj proces zabalenia zásielky, keď postačuje iba vložiť odosielaný predmet do obálky, ktorá sa uzavrie samolepiacim uzáverom.

obálka

Takéto obálky sú veľmi vhodné na odosielanie dokumentov, ktoré potrebujeme ochrániť pred poškodením. Rovnako sú bublinkové obálky vhodné na prepravu kníh, krehkých predmetov a všetkých tovarov, ktoré potrebujeme ochrániť počas prepravy pred nežiadúcimi nárazmi.

K dispozícii je množstvo rozmerov a povrchových prevedení. Takže ak potrebujete odoslať luxusnejší tovar, a potrebujete aby celá zásielka pôsobila štýlovo, môžete využiť bublinkové obálky s holografickou povrchovou úpravou alebo čierne matové bublinkové obálky. Vaša zásielka tak bude dostatočne chránená pred nárazmi a výrazne sa tak odlíšite od konkurencie.