Auto

Od teraz si budete už len užívať!

Tí, ktorí prežívajú erektilnú dysfunkciu na vlastnej koži vedia, že to nieje nič príjemné a že sa to netýka len pohlavného styku, ale že to výrazne ovplyvňuje psychiku mužov, profesné a predovšetkým partnerské vzťahy.

srdce červené

Erektilná dysfunkcia(porucha tvrdnutia (erekcie)), ktorá je nazývaná aj ako impotencia, je definovaná ako nedostatočné alebo úplné chýbajúce tvrdnutie pohlavného údu, ktoré sťažuje alebo dokonca znemožňuje uskutočnenie pohlavného styku. Inými slovami, jedná sa o poruchu erekcie, ktorá sa stáva v dnešnej dobe stále častejším vyskytujúcim sa problémom u mužov. Podľa posledných štatistík trápi táto porucha skoro každého druhého muža a cieľovou skupinou sú predovšetkým muži nad 40 rokov.

Dôvodom tejto poruchy môže byť vyvolané telesnou chorobou ako je napríklad: cukrovka, prostata, vysoký krvný tlak, čo je v prípade približne 80% mužov alebo môže byť táto porucha psychického pôvodu, čo je v prípade približne 20% mužov.
Nieje jednoduché zistiť, ktorý z týchto vplyvov sa nachádza u konkrétneho muža, väčšinou je to z každého rožku trošku. Nehľadajte teda vždy za týmto problémom vážny zdravotný problém, niekedy to môže byť naozaj len stres alebo zdravotný problém, ktorý nieje tak vážny.

Ako ale postupovať? Ako si pomôcť prekonať tento problém?
Doba sa neustále posúva ďalej, a to čo nebolo možné pred rokom je dneska úplne bežné. A čo sa týka problému s erekciou, dá sa povedať, že vedci urobili všetko preto, aby muži tento problém prekonali.

seznamka

Ak idete s dobou viete, že na trhu sa objavuje najnovšie spedra, ktorá patrí medzi model inhibítorov PDE5. Tento liek môžete nájsť na trhu v rôznych gramážach. Najčastejšie 50mg, 100mg a 200mg. Jej veľkou výhodou je, že sa účinok dostaví až po sexuálnej stimulácii, bez nej nemá žiadny účinok. Takže sa nemusíte báť nežiadanej erekcie v nesprávnu chvíľu.