Tovar

Praktické IBC kontajnery sú obalom roka

Firma Schoeller Allibert vyrába plastové obaly z pevných odolných kvalitných materiálov, aby vydržali dlhú dobu. Takéto materiály sú mnohokrát odolnejšie a dajú sa opakovane používať s oveľa dlhšou životnosťou. Okrem toho sa dajú recyklovať, takže keď sa opotrebujú tak, že sa nedajú ďalej prepravovať alebo uskladňovať, je možné materiál zrecyklovať a použiť na niečo iné.

džúsy

Ibc kontajner predaj

Okrem plastových obalov, paliet, bedničiek a ďalších prepravných a skladovacích produktov má firma Schoeller Allibert v portfóliu na predaj aj IBC kontajnery na prepravu tekutín. Tieto sú veľmi obľúbené i úspešné zároveň. Firma predáva niekoľko druhov IBC rozdelených v zásade podľa toho, na prepravu akých konkrétnych tekutín sú primárne určené. V roku 2020 a 2021 získali IBC kontajnery Combo Excelsior Hybrid®, ktoré sú určené najmä na prepravu a skladovanie pitnej vody aj v ťažkých externých podmienkach, prestížne ocenenie Obal roku 2020 a WorldStar 2021. To je nezvratný dôkaz o prepracovanosti a kvalite IBC kontajnerov Schoeller Allibert.

kamionová preprava

SMART technológie v IBC

Okrem klasických noriem a požadovaných vlastností na IBC kontajnery, sú IBC od Schoeller Allber vycibrené a dotiahnuté až do inteligentných a moderných riešení. V niektorých modeloch IBC sú zabudované čipy, ktoré umožňujú používanie SMART technológií aj v prípade prepravy tekutín, vody, nápojov alebo džúsov a štiav. Môžete takto napríklad sledovať pohyb vášho tovaru a čo presne sa s ním deje.

IBC kontajner od Schoeller Allibert sa dá vybaviť rôznym príslušenstvom, rôznymi ventilmi a podobne. Na výber sú rovnako rôzne objemy, rôzne rozmery. Niektoré sa dokonca dajú aj prenajať na dlhodobý prenájom. Riešení je pomerne mnoho a sú naozaj kvalitné a inteligentné zároveň. Vašu výrobu alebo dodávateľskú prax to posunie zase o úroveň vyššie na komforte i kvalite.