Tovar

Neuveriteľne ženské legíny

Je dobré, že aktuálne módne trendy nezabudli na dámske legíny, že ich opäť dali do popredia a zaradili ich do moderného dámskeho šatníka.

Navyše im dali okrem športového vzhľadu aj elegantný rozmer, umožnili vytvárať napríklad kombinácie športových legín s elegantným dlhším sakom, elegantnou blúzkou, krátkym topom, prípadne podporili elegantný vzhľad legín push up prvkami a ženskými ozdobami ako sú napríklad vysoký pás, kvetinové vzory, čisté biele farby alebo efektné štepovania na zadných vreckách.

elegantné legíny

Ponuka a kolekcia dámskych legín legíny s vysokým pásom je neuveriteľne ženská, dokonale tvaruje postavu, upozorňuje na ladné ženské krivky a vďaka vysokému pásu vyzdvihuje driek a opticky formuje postavu. Ponúkaná kolekcia je pohodlná, elegantná, praktická, ľahko kombinovateľná so všetkými štýlmi a u žien mimoriadne obľúbená. Má športové prvky vo forme vreciek na zadnej časti, ktoré vďaka push up efektu pre zadoček pútajú pozornosť a získavajú si obdivuhodné pohľady. Ponúkané legíny skombinujete s teniskami a rovnako dobre vytvoríte look femme fatale s vysokými opätkami a efektným sakom, topom alebo blúzkou. V legínsoch budete pôsobiť žensky nielen v telocvični, vo fitness centre ale aj napríklad v meste, na nákupoch alebo pri každodenných povinnostiach.

športové legíny

Kolekcia je vyrobená z kvalitného elastanu a polypropylénu, ktoré sú príjemné na dotyk, nekrčia sa, udržiavajú si svoj tvar a získate vďaka ním komfort pri sedení a nosení. Farebnosť je pestrá, nájdete v nej biele modely, vzorované, ženské kvetinové, elegantné čierne, tmavomodré alebo neutrálne tmavozelené, prípadne vyzývavejšie červené. Neobávajte sa obtiahnutého tvaru, dokonale si sadnú s Vašou postavou a vhodne zvolenými doplnkami zakryjete čo potrebujete a zvýraznite tým Vašu dokonalosť. Legínsy sa určite stanú aj Vašim obľúbeným kúskom.