Tovar

Slovenský výrobca plastových prepraviek

Obľúbená slovenská spoločnosť sídliaca v trnavskom kraji vám vie ponúknuť unikátne plastové obaly a prepravky a všetko príslušenstvo okolo nich. Táto spoločnosť má na internete len samé pozitívne recenzie, pretože zákazníci oceňujú prístup tejto spoločnosti aj kvalitné výrobky, za ktorými si táto spoločnosť stojí. PK Group SK sa teda môže pýšiť statusom Overené zákazníkmi Heureka. Ako už bolo spomínané, táto spoločnosť má sídlo v trnavskom kraji, čo sa týka v rámci slovenskej republiky, ale nájsť ich môžete taktiež u našich susedov v Českej republike.

košík

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu plastových a manipulačných obalov a príslušenstva k týmto obalom, pričom garantuje stopercentnú spokojnosť a trvanlivosť svojich produktov. Ich ponuka pozostáva z plastových prepraviek a boxov, podvozkov, nádob, sudov a barelov termoboxov, plastových paliet a boxov a všetkých potrebných produktov do domu a dielne. Na oficiálnej internetovej stránke, ktorou je odkaz https://www.pkgroup.sk taktiež narazíte na široký sortiment pojazdných a transportných koliesok, pričom máte na výber z rôznych variant cenových a veľkostných kategórií. Tieto kolieska môžete nájsť na odkaze https://www.pkgroup.sk/pojazdne-kolieska/. Spoločnosť vám ponúka na výber z množstva týchto koliesok, a to kolieska prístrojové, nábytkové, dizajnové, transportné, polyamidové, hygienické, samostatné, nerezové, antistatické.

vozíky

Samozrejmosťou sú aj kolesá určené do vysokých teplôt a kolesá buď s polyuretánovým behúňom alebo termoplastickou gumou. Navyše si ku každému tomuto koliesku dokážete dokúpiť aj príslušenstvo, ktoré neodmysliteľne patrí k danému kolesu alebo koliesku. Ceny týchto koliesok sa pohybujú od približne 40 centov až po €94 a na výber budete mať cez 300 položiek. Aby sme boli konkrétni, najlacnejšie koliesko je nábytkové s priemerom 14 milimetrov a bez dph stojí 47 centov.