Žena

Šperk pre každé schodisko – nerezové zábradlia.

Nerez sa v domácnostiach teší veľkej obľube. Je to materiál, ktorý je odolný, dlhotrvácny a vyzerá tiež elegantne a čisto. Nerez sa dávno nepoužíva len na výrobu kuchynského riadu. Častokrát ho môžeme vídať aj ako štýlový a funkčný doplnok v domácnosti. Nerezové zábradlia výborne dopĺňajú akýkoľvek typ schodiska. Hodia sa ku skleneným prevedeniam a aj ku dreveným, či kamenným. Do každého priestoru prináša osvieženie. Nerezové zábradlia sa vyznačujú tiež vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, voči poveternostným vplyvom a ich údržba je skutočne jednoduchá. Stačí pretrieť handričkou s prípravkom, ktorý odstráni nečistoty, dodá lesk a ochráni povrch. Životnosť týchto zábradlí je naozaj vysoká. Vo vonkajšom prostredí, kde sú vplyvy silnejšie, napríklad vo forme kyslosti vody, sa používajú materiály, ktoré sú odolnejšie. Aj toto zábradlie stačí občas pretrieť špeciálnym prípravkom.

Zabradlie

Schodisko samo o sebe nie je iba funkčná záležitosť. Veľký dôraz sa kladie aj na jeho dizajnové prevedenie, keďže dotvára charakter celej miestnosti. Ak je schodisko tiež dominantným prvkom, musí vyzerať naozaj skvostne. Vďaka nerezovým zábradliam je to možné dosiahnuť. Svojím leskom doslova ošperkujú každé schodisko. Nerezové zábradlia nie sú len výsadou nákupných stredísk, zdravotníckych centier, či administratívnych budov.

Zabradlie2

Bežné domácnosti môžu smelo siahnuť po nerezových zábradliach tiež. Umiestnite ich vonku, pri vstupe do domu, či východe z terasy. Taktiež v interiéri nájdu svoje miesto. Pri kúpe nerezových zábradlí stavte na istotu. Produkty stavebno-obchodnej spoločnosti LMmont prinášajú spojenie kvality, výhodných cien a spoľahlivosti. LMmont vám zábradlia nielen dodá, ale vám samotné schodisko taktiež zrealizuje. Špecializujú sa na sklenené a hliníkové konštrukcie, môžete si preto dať skonštruovať napríklad sklenené zábradlie s nerezovým madlom alebo komplet nerezové zábradlie.