Auto

Dezent

Na dnešnom trhu s autami a najmä s automobilovým príslušenstvom nájdeme veľký počet firiem, ktoré si navzájom konkurujú. Existuje mnoho značiek, ktoré sú luxusné a drahé, ponúkajú produkty do tých najlepších a najnovších áut. No čo bežní ľudia, ktorí nechcú do výbavy svojho auta dať polku svojej výplaty, no chcú, aby auto stále vyzeralo dobre? Práve vám sa zíde poznať jednu značku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom diskov na kolesá. Je ňou práve DEZENT, ktorý pochádza z Nemecka. Na trhu nie sú nováčikom, preto vedia, čo práve letí a ako urobiť ten najlepší produkt. Ich prioritou je najmä vyrábať čo najkvalitnejšie disky za tie najvýhodnejšie ceny. Pomer ceny a kvality je teda naozaj u tejto značky skvelý a nemusíte mať obavy, že by nižšia cena naznačovala aj nižšiu kvalitu.

dezent-tz-dark-bmw2_imagepic04

Obrovskou výhodou Dezent diskov je aj to, že všetky vlastnia typové schválenie KBA a TUV certifikát. To znamená, že si vozidlo s týmito diskami môžete jednoducho zapísať na dopravnom inšpektoráte bez zbytočných „papierovačiek“.

Ceny diskov sa pohybujú približne od 50 do 130 eur, závisí najmä od modelu, ktorý si vyberiete. Ďalšie parametre dôležité pri kúpe sú šírka, priemer a rozteč. Dezent disky nájdete v šírke od 5,5 do 9 centimetrov a v priemere od 14 do 20 centimetrov. Sú hlavne v klasických farbách, ktoré sa hodia ku každému autu ako je čierna, strieborná či šedá, alebo kombinácia týchto troch farieb. Na výber máte tiež medzi lesklými a matnými farbami. Tieto disky oživia vzhľad každého auta, či už ide o špičkový model najnovšej kolekcie áut, alebo o klasické staršie auto, ktoré vyžaduje príjemnú zmenu v podobe nového obutia.

alcar_raddarstellungen_2600x2600px_dezent_2020_dezent-ta-dark-schrä

Ak vás ponuka zaujala, neváhajte a prezrite si ich aktuálnu ponuku. Kúpu týchto diskov určite nebudete ľutovať, o čom svedčia mnohí spokojní a verní zákazníci. Veď vyskúšajte sami!