Nezaradené

Tieto nezvyčajné hobby vám doslova zmenia život


Skúste si svoje sily v investovaní, je to super aktivita, pri ktorej stačí trocha šťastia a je z vás boháč.
Zistíte, že správa vašich peňazí je často omnoho dôležitejšia ako výška vašej výplaty. Nešporte celý život na to aby ste boli v starobe sociálne zabezpečený. Nešporte veľké finančné sumy u dôchodcovských správcovských spoločností, neznižujte si takto svoj každomesačný rozpočet. Základným pravidlom je nie viac šporiť, ale viac zarábať. Skúste miesto toho sa naučiť investovať a nechajte zaujímavý úrok zo zisku rásť. Nechajte aby vaše peniaze urobili všetku prácu za vás a kumulovali tak ďalší a ďalší zisk. To všetko je možné práve investovaním, samozrejme to chce veľa hodín učenia, trpezlivosti a disciplíny ale dá sa to. Mnoho ľudí zarobilo na správnych investíciách veľké peniaze, prečo by ste nemohli byť aj vy úspešný v tomto obore. Stačí šťastie a pevná vôľa, pevné nervy tiež nie sú na škodu.graf.png

Príprava na prežitie v divočine. Dnes je dosť populárny tento „survival“ trend, ktorý vychádza z toho prežiť v divokej prírode, tak ako to kedysi dokázali naši predkovia.
Koniec sveta nemusí byť blízko, ale prírodné katastrofy sa môžu vyskytnúť kedykoľvek. Kedykoľvek sa môže miestna infraštruktúra zrútiť, jeden hurikán, tornádo, zemetrasenie, oheň a nepokoje, anarchia je na svete. Ak ste pripravení na koniec dní, znamená to, že ste pripravení na všetky menšie životné katastrofy, ktoré vás môžu poskytnúť. tmavý les.jpgZnie to trochu divoko, ale byť pripravený nikdy nie je na škodu. A verte pobyt v prírode a tieto rôzne zručnosti vás obohatia ako človeka a budete mať veľa zaujímavých tém na dlhé rozhovory s priateľmi, alebo ich môžete prekvapiť pri stanovaní a podobne. Nikdy nie je na škodu, vedieť, ako založiť oheň v ťažkých podmienkach, ktoré rastliny sú jedlé a ako sa orientovať v lese, prípadne vedieť uloviť nejakú zver. Pozor však na pytliactvo. Toto hobby nie je pre slabé nátury, skôr je to poriadna chlapská aktivita, tak čo ženy, trúfate si aj vy ?