Tovar

Vyberáme sklenené dvere

Ak zvažujete výmenu dverí a rozhodujete sa medzi klasickými a sklenenými, zvážte obidve možnosti, vaše predstavy a priority a rozhodnite sa za vás, podľa seba, na základe vlastného úsudku, porovnania a predstáv o bývaní. V tomto článku sa budeme venovať výhodám sklenených dverí. V ponuke nájdete posuvné a otáčavé sklenené dvere, ktoré sa okrem spôsobu otvárania odlišujú aj použitým materiálom na výrobu rámu, do ktorého je vsadené samotné sklo. Prezrite si našu ponuku s podrobným popisom jednotlivých produktov a k tomu prislúchajúcu fotodokumentáciu. Vybrať si môžete, či už formou online alebo aj osobne v kamennej predajni. K vymoženostiam sklenených dverí patrí ich schopnosť opticky zväčšiť priestor. Priestor vizuálne zväčšujú jednak svetlé farby, ale je to aj prienik svetla do daného priestranstva. Sklom prechádza svetlo z jednej časti do druhej, takže priaznivý výsledný efekt máte zaručený.

sklenené dvere priesvitné

Sklenené dvere sú stálym trendom, pôsobia štýlovo a môžete ich na základe vašich potrieb zvoliť nielen do vášho príbytku, ale aj do kancelárie, do firmy. Používané sú aj vo verejných priestranstvách, ako vstupné dvere v bankách, v obchodných domoch, v kamenných predajniach rôzneho typu a podobne. Práve tam sa hodia, vytvárajú otvorený, bezpečný a príjemný priestor. Rovnako ideálne budú vyzerať aj u vás doma. Jedným typom produktu sú dvere so sklenenou výplňou a druhým zase sklenené dvere vsadené do rámu. Sklenené dvere vhodne oddelia vašu predsieň od ostatnej časti bytu alebo domu, ale môžete ich použiť kdekoľvek, kde sa vám to páči a vyhovuje vám to.

sklenené dvere s motívmi

Ďalším dôležitým faktorom je sklenená výplň, ktorú nájdete v rôznych obmenách. Sklo je pevné, nerozbitné, ľahko sa čistí a navyše ho nájdete dostupné v rôznych farbách. Od svetlých po tmavšie odtiene, takže si ho môžete zladiť s okolím a vytvoriť prirodzený harmonický celok. Navyše si môžete vybrať alebo navrhnúť kvetinové, geometrické vzory, či iné motívy. Sklenené dvere budú netradičné, zaujímavé a uchvátia nielen vás, ale kohokoľvek, kto k vám príde na návštevu.