Tovar

Interiér prepracovaný do posledného detailu môžete mať, ak oslovíte architekta

Ľudia musia niekde bývať, pracujeme aj v kanceláriách, nakupujeme takisto v budovách, určených na obchodné účely a športujeme v halách, ktoré tiež musí niekto navrhnúť. Aj výrobné haly a skladové priestory si vyžadujú projekt, podľa ktorého budú postavené. A za tým všetkým musíme hľadať projektantov a bytových architektov.

render-2001814_640

Projekty sa rodia v projekčných kanceláriách, kde sa navrhujú domy či všetky možné stavby od základov. Na projektovaní spolupracujú architekti a stavební inžinieri spolu s projektantmi rôznych profesií. U nás ich vzniklo veľmi veľa, venujú sa celým stavbám alebo len interiérom, teda navrhovaniu a zariaďovaniu bytov, hovoríme im bytoví architekti. Spoločnosť Uhliarik Architects s.r.o. vedie už podľa obchodného mena architekt Marek Uhliarik. V jeho portfóliu nájdete verejné aj privátne stavby, komerčné, obchodné a rezidenčné interiéry. Najviac v tejto spoločnosti však v poslednom období vystupujú do popredia stavby na bývanie, súkromné rezidencie, bytové domy, obytné súbory, vilky a vily, a takisto interiéry týchto obytných stavieb.

Spoločnosť je známa svojim individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi, pre ktorého projekt vypracováva. Každý je totiž jedinečný, a tak ho vo firme aj vnímajú, každý detail dôkladne prepracujú a všetky línie sú vopred premyslené, aby boli čisté a nadčasové. Architektúra každého diela musí spájať dizajn s najmodernejšími technológiami, ktoré ak skombinujete, vznikne funkčné, elegantné, komfortné a výnimočné dielo s nutnosťou harmonického začlenenia do okolia, ktoré zabezpečuje citlivé použitie materiálov na základe efektivity, jednoduchosti a gracióznosti celého výsledného diela.

apartment-406901_640

Architekt Uhliarik sa venuje aj bytovej architektúre, ktorú berie s maximálnou zodpovednosťou, jeho koncepty interiérov sú prepracované do posledného detailu s dôrazom na požiadavky investora. Mnoho z jeho realizácií sa tak ocitlo na stránkach magazínov a v knihách o architektúre.