Nezaradené

Koniec hazardným hrám

»        Kasína bol neustále problémom v Bratislave. Však konečne padlo definitívne rozhodnutie. V hlavnom meste od začiatku tohto roka rozhodli že zrušia všetky automaty a herne kasína v Bratislave. Možno si poviete že kasína boli prínosom prenášať Ale v skutočnosti to tak nie je.
 žena v casinu
Poďme Ale pekne od začiatku. Ak človek pôjde do kasína pod zámienkou že niečo vyhrám môže byť na omyle. Kasína nastavené tak aby výhra bola minimálna a povedz či nie zisku išla ku prevádzkovateľovi kasín.
 
»        Konečne sa však dočkali toho že všetky kasína nielen našu hlavnom meste ale aj po celom Slovensku budú zrušené. Veď si zoberte že len vďaka kasínam ľudia prichádzali o veľké peniaze a dostávali sa do dlhov. Pre niekoho to môže byť útlm A pre niekoho zase dobre urobený krok.
 
Štát sa rozhodol že už nevydrží jednej licencie a bolo ukončené viac ako 40 prevádzok kasína v hlavnom meste. No zatiaľ nie sú ukončené všetky. Pretože o ukončený musí rozhodnúť súd alebo ministerstvo financií.
 las vegas
»        Na definitívne ukončenie všetkých Kasín celom Slovensku si ešte musíme počkať. Avšak nepotrvá to dlho. Už čoskoro budú zrušené všetky automaty a hazardné prvácky natrvalo. Možno sa tu dočkáme už v priebehu tohto roku ale ako som už povedal o tom všetkom rozhoduje Ministerstvo financií a súd.
 starý automat
Podľa môjho názoru je to správne rozhodnutie a ja len dúfam že sa im to podarí. Pretože vďaka týmto automatom akási nám ľudia prichádzajú peniaze a potom majú veľké finančné problémy. A malá rada na záver Ak sa rozhodnete že vyskúšate herný automat buďte opatrní. Vhadzujte len malé sumy a ak by sa vám podarilo získať výhru vytiahnite si ju a v hre nepokračuje. Pretože Čím viac hádzacie tým viac si myslíte že vyhráte Ale v skutočnosti to tak nie je. Pretože automaty sú nastavené tak aby výhra bola len jednorazová aby sa nepovedalo a len málo ľudí sa podarí vyhrať.