Nezaradené

Nádej, ale pre koho?

Ktoré služby sú potrebnejšie, než medicína? Viem, ak sa pozriem na našu domácu situáciu, k zdravotníctvu máme negatívne pocity ale vo svete sa črtá veľká nádej. Nádej v podobe výroby prvého lieku proti rakovine!

V USA sa už dokonca schválila liečba pomocou tohto lieku, ktorý aj medicína nazýva zázrakom.  Tento liek zatiaľ odstránil rakovinu z krvi 83 % pacientom, ktorí tento liek užili. Je to neuveriteľné a obrovská nádej pre mnohých ľudí, ktorí budú môcť žiť zasa zdravý život!
prášky na listu

Lenže vzápätí sa mi takmer nahrnú slzy do očí, pretože tento liek je dostupný iba tomu, kto zaplatí okolo 400 000 Euro. No a sme doma! Zasa tie peniaze a ten bezcitný, nenásytný svet na čele s medicínou i celým zdravotníctvom! Je to veľmi hnusné, no môžem to v skratke napísať iba takto- Kúpme si život.

léky a peníze
Tu vidíme, že Eú ale aj Usa, sú technicky rozvinutá spoločnosť, lenže všetko si v nej musíme kúpiť peniazmi. Mnohé pokrokové a významné veci si mnohí z nás nedoprajú nikdy.

No na druhej strany s ťažkým srdcom musím priznať, že takýto liek je zatiaľ vzácny a teda ak by stál 5 Euro či 5 Dolárov, ihneď  by sa minul. Každopádne chcem povedať, že takýto liek už v USA existuje a pokiaľ má k tomu človek finančné prostriedky, môže si ho oficiálne kúpiť a liečba týmto liekom je povolená a hlavne, zatiaľ na 83 % úspešná! Teda drastické chemoterapie by mohli ostať minulosťou.

Užitie tohto lieku vyvolá v organizme činnosť, kedy organizmus bude s rakovinou schopný bojovať, až to rakovina vzdá a nadobro v tele zanikne. Teda užitím tohto lieku naše bunky začnú vykonávať funkciu, kedy budú vyhľadávať tieto rakovino tvorné zárodky a okamžite ich naše bunky začnú ničiť. Hlavne v začiatočnom štádiu je veľká nádej, že bunky tieto hnusné zárodky nadobro odstránia a teda človek zostane vyliečený.

Každopádne služby spojené s medicínou v tomto smere učinili skvelý objav a dúfajme, že onedlho bude tento liek dostupný každému. Bol by vhodný aj ako prevencia.