Nezaradené

Výhodné ceny

Mnohé elektro produkty išli v tomto roku cenovo nadol. V poslednej sme si vlastne na to zvykli. Technológia ide naozaj rýchlym tempom vpred a čo bolo „in“ včera, dnes už nie je. Dnes nájdeme rôzne elektro produkty, ktoré sú síce stále skvelé, kvalitné a doprajú nám zábavu, no už sa nejedná o žiadny inovatívny zázrak. Teda cena je dnes prijateľná, môžeme si tieto produkty dovoliť kúpiť a zabaviť sa s nimi. Už sa nejedná o dychvyrážajúcu novinku, na ktorú sme si museli šetriť. Už nie. Na funkciách nestratili, no ani nepridali. Poznáme už aj novšie produkty s rozšírenejšími funkciami. Práve preto idú tieto staršie modely elektro produktov cenovo dolu každým rokom. No aj napriek tomu nám spravia radosť a jená sa o kusy nepoužívané, čisto nové z predajne. V tomto článku Vám teda poskytnem pár elektro produktov o ktorých si myslím, že majú naozaj výhodnú cenu. Či sa pre ich kúpu rozhodnete, to nechám iba na Vás, do ničoho Vás nenútim.
barevný ekvalizér

        DVBT anténa VIVANCO TVA 402, cena 24, 90 Euro

Ide o anténu, ktorá má však moderný a praktický vzhľad. Teda niečo úplne iné než satelitný prijímač, na ktorý sme boli zvyknutí. Ide o štíhly dizajn typu Slim, podobný tabletu alebo LCD obrazovke. Dosahuje príjem až 48dB, teda mali by ste zachytiť širokú škálu TV staníc vo Vašom okolí, navyše s funkciou pozerania v novej UltraHD kvalite obrazu. / V tomto prípade sa jedná o produkt s inovatívnou funkciou, no aj napriek tomu má prijateľnú cenu, tak som ho sem proste musel dať./
dívka a hudba

        MP3/MP4 prehrávač HYUNDAI MPC 501 FM/ 4GB, cena 25 Euro

Taký je názov dizajnovo štýlového prehrávača, vhodného hlavne na počúvanie hudby, MP3 súborov. Niekomu sa možno bude zdať pamúť 4GB malá, no na súbory MP3 alebo nejaké obrázky veľkú pamäť nepotrebujete. Povedal by som, že by bolo zbytočné kupovať takýto prehrávač s veľkou pamäťou. Načo? Veď jeden MP3 súbor má veľkosť cca 3 MB a celý hudobný album 100 MB, no aj to som spomenul prípad, kedy je veľkosť celého albumu zbytočne veľká. Každopádne si myslím, že pokiaľ potrebujete šikovného pomocníka na prehrávanie hudby, táto voľba je správna.

        Na e-shopoch nájdete množstvo podobných elektro produktov za podobné ceny.