Nezaradené

Novinka od Asusu


·         Medzi novinky ktoré prídu v budúcom roku môžeme zaradiť aj novinku od Asusu. Možno máme tých noviniek toľko že si neviem vybrať medzi smartphoni . Tento smartphon je ale iný oproti ostatným značkám. Toto sú jeho parametre.

 moderní mobil

·         ASUS Pegasus 4S sa nebude báť kompromisov a ani rozmerov. Meria 152,6 x 72,7 x 8,8 mm a jeho váha je. 160 gramov , čiže hovoríme o pomerne veľkom smartphone. Bude vystupovať pod 5,7 palcovým displejom z HD rozlíšením , so širokouhlým displejom s pomerom 16:9 čiže ide o väčší  displej ktorý vás očarí.

 

·         Celý smartphon bude poháňať procesor MediaTek s ôsmimi jadrami s dvoma verziami pamäte. Prvá verzia bude vystupovať v 3-oj  Gigovej ramke a 32 Gigovej vnútornej pamäte   (reálne dostupná 28 Giga ) alebo v druhej verzii a to v 4 Gigovej ramke a 64 Gigová vnútorná pamäť ( reálne dostupná 58 Giga . ) ,  a ak Vám táto pamäť nebude stačiť môžete ju doplniť pomocou pamäťovej karty microSD.

 


·         Na zadnej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov ktoré majú 16 megapixelov a druhý 8 megapixelov s autobusom , LED dióda a videá nahrávajú videá vo FullHD rozlíšení. Na prednej strane je 8 megapixlový  fotoaparát ktorý má automatické  zaostrovanie , a clonu.

 

 programy v mobilu

·         Pegasus 4S bude mať 3 samostatne sloty ktoré dve z nich využíva na Sim karty a jednu na pamäťovú kartu z ktorá je až do 128 GB. Celý smartphon bude fungovať na operačnom systéme Android 7.0 a taktiež bude podporovať všetky siete , ktoré máme na Slovensku. Smartphon dostáva silnú batériu ktorá má 4 130 mAh. S maximálnou výdržou 2 až 3 dní pri bežnom používaní. Bude dostupný v dvoch farebných kombináciách a to v Star Black a Gold. Cena tohto smartphonu zatiaľ nie je známa , ale podľa môjho názoru sa môže predávať okolo 300 – 400 eur. No uvidíme akú cenu nám poskytnú pri prvom predstavení na európskom trhu ktorý má byť niekedy v budúcom roku.