Nezaradené

Sex ako zakázané ovocie?

Už od nepamäti bolo milovanie medicínou na všetky možné choroby. Keď však neprináša radosť, ale rozpaky môžeme veľmi rýchlo na túto činnosť zanevrieť. Nezodpovedanou otázkou ostáva čo spôsobuje znížené libido.

sex

Frigidita, slovo nepríjemné pre každú ženu, ktorá trpí touto poruchou, ale mnohí z nás ani len netušia čo znamená. Jedná sa o sexuálnu chladnosť u žien, pri ktorej žena nemá chuť na sex alebo nemôže dosiahnuť vyvrcholenie. Problém nepríjemný, ale riešiteľný. Dôležité je navštíviť svojho gynekológa a ten rozhodne aký postup zvolí ďalej. Nezúfajte a skúste sa partnerovi priznať so svojim problémom a hľadajte spolu veci, ktoré sú vám príjemné. Na trhu je dnes veľká ponuka afrodiziak alebo môžete vyskúšať rôzne hračky.

Niektoré ženy sa boja otvoriť. Myslia si, že partner by pre ich túžby nemal pochopenie a tak pohlavný styk pretrpia, ale oni samy sa necítia uspokojené. Tak teda čo s tým? Všetky vzťahy sú o komunikácii a patria sem aj tie sexuálne. V tom prípade, že nevyhľadávate len potešenie na jednu noc a s partnerom ste dlhšie, povedzte mu ako to cítite a čo vám robí dobre. Možno vás prekvapí jeho reakcia a on sa prizná so svojimi predstavami. Ak vám bude vyhovovať v posteli hrať šachy alebo po sebe hádzať taniere a bude vás to vzrušovať, tak verte je v poriadku keď to budete robiť. To čo robíte vo vlastnej spálni sú vaše intímne záležitosti takže sa nemáte čoho báť.

Muži majú tiež svoje tajomstvá a tými sú napríklad rýchle vyvrcholenie, ktoré nevedia ovládať či dokonca impotencia. Zástupcovia tvrdšieho pohlavia, tieto situácie zvládajú ťažšie a tak je väčšinou na nás aby sme im pomohli a našli stratené sebavedomia. Takže sa vždy nájde, len treba chcieť. Treba skúsiť rôzne veci. Erotická spodná bielizeň je dobrým začiatkom.

pocity

Necíťte sa ohrdnutá, keď nejde všetko ako má. Ťažký deň v práci, kričiace deti, svokra na návšteve môžu byť tiež dôvodmi prečo práve teraz nemáte chuť. Navzájom sa poznáte najlepšie, keď teda príde problém určite na to prídete. Pocit, že to škrípe a už sa navzájom nepriťahujete? Skúste niečo nové! Fantázii sa medze nekladú a za stenami spálne môžete predsa byť kým chcete.