Žena

Stále single? Nevadí, život je pred nami!

Mnoho žien si myslí, že ak nemajú partnera, že sa ich život skrátka skončil. V ničom nenachádzajú uplatnenie, stále smútia, nič ich nebaví. Prečo sa ale upínať na niečo, čo v ich živote ani nie je? Prečo stále čakať na princa na bielom koni a dúfať, že budú v živote šťastnejšie?
Netreba zabúdať, že my sme tí najdôležitejší v našich životoch, kto nás vie urobiť šťastným. Nikto, ani vaši rodičia, súrodenci, priatelia, známi, či dokonca ani partner to neurobí za vás. Môžu vám v tom dopomôcť alebo zdieľať vaše šťastie spolu s vami. Ak však nebudete so sebou a svojím životom spokojný vy sami, potom sa to nepodarí nikomu.výlet žena cestovanie.jpg
Každá žena by si mala uvedomiť, že muž by nemal byť stredobodom jej vesmíru. Je síce pravda, že sa medzi nami nájdu tisícky žien, pre ktorých je rodina na prvom mieste. Pre partnera by spravili aj to nemožné! No netreba zabúdať ani na seba. Nie je nič zlé na tom, ak si pôjdete zašportovať, ak sa samé vydáte na túru či pôjdete len tak s kamarátmi na kávu. Ak totiž zabudnete na seba, vyhoríte. Musíte robiť aj veci, ktoré sami milujete a ktorým sa vo svojom čase chcete venovať.
Obdivujem ženy, ktoré sú single a aj tak majú bohatý život. Baví ich práca, každodenne sa vzdelávajú, učia sa jazyky, čítajú, zúčastňujú sa rôznych dobrovoľníckych a charitatívnych aktivít. Dokonca sa neboja ísť samé na dovolenku. Je to na nich tak príťažlivé, že možno ani samé netušia, akých majú nápadníkov!žena turistika zima.jpg
Nemajú dôvod na to, aby smútili. Veď život je len jeden. Prečo by mali ďalších desať rokov čakať na muža bez toho, aby robili to, čo ich baví? Nebodaj ak ho stretnú, budú tie aktivity vykonávať s ním? Veď možno by ho to ani nebavilo a nakoniec by aj tak museli sami chodiť napríklad do posilňovne.
Milé ženy, nestrácajte čas čakaním, ale konajte! Choďte na kurzy! Choďte na výlety a na prechádzky! Život máme len jeden a netreba ho premárniť. Nikdy neviete, možno nakoniec budete spomínať na to, že váš single život bol ten najlepší, čo ste vôbec mohli zažiť..