Nezaradené

Životný štýl, ako vás domáci mazlíček?

Odborníci zdieľajú, ako sa starať o vašeho domáceho miláčika. Takže, ak chcete získať psa, ale máte obavy z toho, koľko práce vám pri vašom životnom štýle robia. Už máte jednu prácu, môžeš si vziať aj prácu na to, aby ste sa stali plnoprávnym rodičom psa? V perfektnom svete by flexibilné plány a pracovné miesta vhodné pre domácich miláčikov nám umožňovali byť s našimi psami väčšinu dňa. Ale v reálnom živote, byť pracovným majiteľom psov často znamená opúšťať svojho psa doma, zatiaľ čo pracujete niekedy až 12 hodín denne. Nebojte sa, môžete mať všetko. Ak máte radi psíkov, neváhajte. Váš psík vám zmení váš životný štýl.
 
pejsek

Prečo zaradiť psíka do vášho životného štýlu ?
Existujedôvod, prečo viac ako 50% majiteľov domácich zvierat chce zdieľať s domácim maznáčikom svoj život a to znamená aj svoju posteľ. Cítia sa v bezpečí, v bezpečí a v láske, rovnako ako, by ste sa dostali do snov.
Majiteliapsov majú väčšiu pravdepodobnosť, že dosiahnu svoje ciele v oblasti fitness, než tí, ktorí nemajú psích spoločníkov.

Ľudia, ktorí chodia so psami, majú viac pravdepodobnosti, že sa budú držať svojich plánov fitness ako tí, ktorí chodia s ľuďmi alebo sami.
Vášchlpatý priateľ je pre vás v dobrom čase, ale aj v zlom. Je vám verný.
Majiteliapsov vyžadujú o 20 percent menej lekárskej starostlivosti než majitelia iných domácich zvierat najmä u starších ľudí.
Detiz rodín s alergiou v sú menej pravdepodobné, že by mohli mať napríklad ekzém, ak vyrastajú s psom, ktorý od jeho narodenia.

pes

Môžesa to zdať neúspešné, ale blízkosť s vašim psíkom pomáha rozvíjať ľudské vzťahy. Štúdie zisťujú, že vlastnenie psa a najmä prechádzanie vášho psa zvyšuje sociálnu interakciu.
Detský psychológovia zistili, že deti, ktoré mali skúsenosti so starostlivosťou o psa, mali vyššie úrovne empatie a sebaúcty ako deti bez psov.